TARZIN TÜM EVİ SARSIN

En keyifli uykularınızın değişmez adresi yatak odanız, en leziz tatların damaklarda kalıcı izler bıraktığı mutfağınız, kimi zaman film keyfi kimi zaman ise değerli misafirleriniz ile en güzel hatıralarınızı ölümsüzleştirdiğiniz salonunuz.

Birbirinden farklı ama birbirine bağlı duygularınızın şekillendiği, o an ve yıllar sonra dahi unutamayacağınız hatıralar, eviniz dekorasyonu ile bütünleşiyor ve kişiliğinizi ve zevklerini yansıtıyor. Alfemo’nun ruhunuza ve zamana uygun tasarımları ile eviniz yaşam alanı olmaktan çıkıp hayallerinizin merkezi haline geliyor.

Salonunuzun ölçüleri, mutfağınızın ışığı, yatak odanızın rengi gibi size sorun yaşatması muhtemel sorunlar Alfemo ortaya çıkartıcılığı ile şaşırtıcı ve bir o kadar keyifli alanlara dönüşüyor.

Tarzını sadece tek bir alanda değil evinizin tüm alanlarında hissettirebilirsiniz. Mobilya değil keyfi tasarlayan Alfemo’da her odanız için zevkinizi yansıtan çözümler bulunmaktadır.

Renk seçimlerinde oluşturacağınız kombinasyonlar ile evinizin her köşesinde tutarlılık yakalayabilirsiniz. Huzurlu, uyumlu ve sevdiğiniz renklerden oluşan mobilya ve aksesuarlarınız ile yakalayacağınız bütünlük duygularınızın şekillenmesine yardımcı olacaktır.

Fazla eşyalar ile değil doğru tercih edilen eşyalar ile alan kullanımı, gözü yoran detaylar ile değil minimal tasarımlar ile ferahlığı tasarlayabilirsiniz.