SIKICI KÖŞELERE ELVEDA

Aklımıza ilk olarak daha çok zaman geçirdiğimiz salonumuz gelse de aslında evimizin birçok noktasında bulunan köşelerimizi daha renkli ve keyifli bir hale getirebiliriz.

Genel olarak aksesuarlarımızı kısmen ikinci plana atmak ya da farklı amaçlar için kullansakta bu alanları küçük dokunuşlar ile hem kullanışlı hem de dekoratif açıdan zenginleştirebiliriz.

Alfemo’nun hayatı tasarlayan tasarımcıları tarafından geliştirilen tüm ürünlerimizde hayata renk katmak ve fonksiyonel olarak hayatı kolaylaştırmak ilk amaçlarımız arasındadır. Bu yüzdendir ki tasarımlarımız çeşitli renki, boyut ve işlevsellik açısından çokça tercih edilmektedir.

Zevk unsuru olarak tasarlanan ürünlerimiz ile odanızın uzak gibi görülen köşeleri özel tasarımlar ile hayatın içine dahil edilmektedir. Bir ışık, bir renk ya da çağrışım özellikleri ile yaşam alanınız artık daha dolu ve tamamlanmış olabilir.

Evinizin baş köşesinin aslında bir tane olmadığını hatırlatan Alfemo tasarımcıları salonlarınıza şıklık, mutfak, banyo, yatak odası ya da çocuk odanıza hiç bakmadığınız bir göz ile bakıp sizlere alan ortaya çıkartmaktadırlar.

Evinizin ve iş yerlerinizin kullanışlı ve zarif görünümünü Alfemo kataloglarına bakarak gözünüzde canlandırabilirsiniz. Mağazalarımızda bulunan detaylar ise sizi ilk karşılayanlar olarak dikkat çekiyor. Hem diğer mobilyalar ile uyumlu hem de diğer mobilyalardan ayrı bir çizgiye sahip köşe detayları göz dolduruyor, keyifnize keyif katıyor.

Size kalan ise bu alanlardan kazanmak ve evinizin güzelliğine güzellik katmak.