EVİNİZİ BAŞTAN TASARLAMANIN YOLLARI

Kimi zaman yeni evliliklerin ilk adımları, kimi zaman değişikliğin habercisi ve bazı zamanlarda ise köklü bir değişimin ilk adımları Alfemo mağazalarında atılıyor.

Yeni bir hayat için verilmesi gereken çok fazla karar var iken kararlarınızı, hayal ve zevklerinizi merkez alan Alfemo tasarımları bir yandan hayallerinizin merkezinde olduğunuz hissettiriyor, bir yandan ise çeşitli renk, desen ve modeller ile sizleri tatlı ama zorlayıcı bir güzelliğe bırakıyor.

Detaylar ile zenginleşen mutfaklardan, tüm misafirlerinizin dikkatini çeken tasarımlara, yatak odanızın rahatlatıcı dokunuşlarından çocuk odanızın hayallere kapı açan detaylarına kadar tüm ince ve zeka ürünü detaylar sizler için tasarlanıyor.

Değişiklik isteyenler için modern dokunuşlar ile bambaşka bir yaşam alanına kavuşuyor, estetik ve konfor ile kimi zaman değerli misafirlerinizi ağırlıyorsunuz kimi zaman ise günün yorgunluğunu atıyorsunuz.

İlk günden beri mobilya ve aksesuar tasarlamanın sadece göze hitap eden tasarımlar olmadığının bilincinde olan Alfemo, evinizin konforu ve kullanışlı alanları için fark ortaya çıkartan detaylar ile sizlerin karşısına çıkıyor.

Evinizi baştan ortaya çıkartmanın zorluklarına karşı evinizin boyutu, ışık alma farklılıkları ve mevcut mobilya ve aksesuarların uyumu gibi özellikler dikkat etmeniz gereken ilk noktalar olarak ön plana çıkıyor. Kolay kurulum ve konforlu tercihler ile evinizi baştan ortaya çıkartabilirsiniz.