Göz Alıcı Yemek Odanız ile Konuklarınızı Büyüleyin

Göz alıcı yemek odaları oluşturmanın en geçerli yolu klasik dekorasyonun inceliklerini keşfetmektir. Keşfettikçe büyülenir, büyülendikçe yaşam alanlarınıza bu ihtişamı taşımak istersiniz. Taşıyınca da sahibi olduğunuz konfor ve şıklığın yanı sıra, size ve evinize hayranlıkla bakan gözlerin keyfini de sürersiniz. Kurulan lüks yemek odası konseptleri ile parıltılı mekanlar elde edersiniz!

Klasik dekorasyon, şık yemek odası takımları bahsi açıldığında siz farkında bile olmadan zihninizde beliriverir. Güçlü çizgileri, asil görünümü, karakteristik özellikleri ile klasik yemek odaları yıllar boyu sürecek şıklığın taşıyıcılarıdır. Bu herkesçe benimsenmiş bir durum olduğundan klasik dekorasyon siz farkında olun yahut olmayın, aklınızı aniden kuşatır. Yıllar boyu etrafınızda gördüğünüz ve hayranlık uyandıran göz alıcı yemek odaları klasik stilin en özel örnekleriyle tasarlandığından, ister istemez bilincinize yer etmiş durumdadır. Bu durum size ciddi bir avantaj sağlar. Yapmanız gereken zihninizin derinliklerine inmek, etrafınızdaki klasik yemek odası tasarımlarını değerlendirmek ve nihayetinde kendiniz için uygun olan takımı belirlemek! Bunu yapmanın en etkili yöntemi ise Asortie Mobilya’nın, her biri birbirinden lüks yemek odası konseptleri arasında bir tura çıkmaktan geçiyor!

Yemek Odası Takımlarından Beklentiler Neler?

Kullanım kolaylığı, fonksiyonel çözümler, ferah bir görünüm, geniş bir hareket alanı, şık çizgiler her yemek odası dizaynından beklenen temel değerler. Herkes bunların bir aradalığını arıyor, aralarındaki uyumu estetik değerlerle yükseltmenin peşine düşüyor. Herkes aynı şeye sahip olmak istediğine göre, bir yemek odası tasarımını diğerlerinden ne ayırıyor? Sizi ve sizin yemek odanızı özel kılan detaylar neler? Bu soruların cevapları Asortie Mobilya’nın şık yemek odası takımları ile aşikâr oluyor!

Majör Klasik Yemek Odası Takımı

Bir yemek odasını büyüleyici ve seçkin bir alana dönüştüren unsurlar, lüks detaylardır. Majör Klasik Yemek Odası Takımı ihtimal dahilinde olan tüm lüks ayrıntıları üzerinde zarafetle taşımaktadır. Farklı konseptler oluşturmak isteyen, çarpıcı tasarımlarla yemek odalarının havasını değiştirmek isteyen herkes bu takımı görmeli!

Göz alıcı yemek odaları oluşturmak için Asortie’nin yemek odalarının çarpıcı gerçekliğini fark edin! Yemek odanızın duvarlarını saran pastel tonların önünde, siyah ana formlarını altın varaklarla ve zarif oymalarla tamamlayan mobilyalar hayal edin. Altın tonlarının, siyah ve gümüş renkleri ile oluşturacağı zengin görünümü Major Yemek Odası Takımı ile yemek odanıza taşıyabilirsiniz.

Nara Klasik Yemek Odası Modeli

Yemek odalarını göz alıcı kılmanın bir diğer yolu, alışılmışın dışına çıkmaktan korkmamaktır. Farklılığın öncüsü olursanız, özgün ve lüks bir şıklığın da tek sahibi haline gelirsiniz. İşte Nara Klasik Yemek Odası Modeli tam da bunun için var! Bu model klasik ve şık yemek odası takımları arasında, antik tonların asaleti ve koyu kırmızının cazibesini taşımasıyla dikkat çekiyor.

Sıra dışı vitrin tasarımı, iki aynasının arasında yer alan tamamlayıcı aksesuarı ve ortopedik sandalyeleri ile Nara Klasik Yemek Odası Modeli doğal ahşaptan, el işçiliği marifetiyle, istenen ölçülerde üretilebiliyor.

Artemis Vitray Masalı Yemek Odası

Asortie Mobilya’nın yoğun talep gören modellerinden bir diğeri de Artemis Vitray Masalı Yemek Odası Modeli! Lüks yemek odası konseptleri oluştururken, vitray boyama sanatının elit dokunuşlarıyla tasarlanan yemek odası mobilyalarına sahip olmak isteyenlerin tercihi kesinlikle bu özel model oluyor!

Açık renkler ile geniş ve ferah yemek odaları oluşturmanıza imkan veren bu tasarım, dilerseniz lake yapılabildiği gibi kaplamalı doğal cila ile de renklendirilebilir. Boyama tekniği kullanılarak masanın üstüne çizilen vitray camın yanı sıra konsoldaki pentür işçiliği de hayranlık oluşturuyor!