İkizler Burcunun Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Dekorasyon fikirleri dile getirilirken dikkate alınan ana başlıklardan bir tanesi olan burçlar içinde ikizler burçlarına uygun dekorasyon önerileri dikkat çekiyor. Hava grubunun havalı mensupları, en az kendileri kadar klas görünen seçkin mekanlar kuruyor. Farklı durumlara kolay adapte olabilmeleri, hızlı düşünüp çabuk adım atabilmeleri, pratik çözümler keşfedip kolayca uygulayabilmeleriyle ikizler burcu ev dekorasyonu yaparken, her zaman birkaç adım farkla önde oluyor. Önde olmanın ve sürekli ileride kalmanın kıymetini bilen ikizler burçları, yapıları gereği sahip oldukları şansın farkındalar. Bunu da sonuna kadar kullanmaya kararlı görünüyorlar.

Yine de her insan gibi zaman zaman farklı bakışların öznel değerlendirmelerini duymak, dekorasyon dünyasının nesnel gerçeklerini kendi mekânlarına özgün biçimlerde uygulamak üzere yenilikleri öğrenmek istiyorlar. Öğrendiklerini kendi içlerinde özümseyip, kendilerine göre değiştirip, dönüştürerek hayata geçirecek olsalar da, bir rehber öncülüğünde keşfe çıkmayı reddetmiyorlar.

Bu öncülüğü üstleniyor ve hep birlikte ikizler burçlarına uygun dekorasyon önerileri neler, işte bunlara odaklanıyoruz.

İkizler Burcu Ev Dekorasyonu: Sıcak ve Dinamik

İkizler burcu ev dekorasyonu konusunda son derece sıcak ve dinamik bir tarzı benimsemeli. Evlerinin de kendileri gibi sosyal ve dışa dönük bir yapılarının olması gerekiyor. Bu gereğin etkileri eve adım atılır atılmaz kendini göstermeli. Yaşam alanının girişine dekoratif aksesuarlar yerleştirebilirler. Tablolar bu ilk adım için şık alternatifler. Baskılı ve yazılı tablolar yaşam mottolarını taşırsa, eve giren konuklar da hemen ilk anda bu mottoyla karşılanırlar. Böylece onlar için hem sıcak hem eğlenceli bir karşılama yapmış olursunuz. Ayrıca sizin kişiliğinizle ilgili de keskin bir fikri somut halde evinize taşırsınız!

Tablonun hemen altında vintage bir dresuar modeli göze çarpabilir. İkizler burçlarına uygun dekorasyon önerileri, bu özel burcun pratik insanlarının işlevsel çözümlerden hoşlandığını unutmadan dile getiriliyor. Bunu takiben dresuarların evlerin girişlerinde küçük ama etkin ürünler olarak karşımıza çıktığının altını çizmemiz gerek. Dekoratif katkılarını fark etmek içinse, bir dresuarı bir kez görmek yeterli.

İkizler Burçlarına Uygun Dekorasyon Önerileri

Evin girişinin ardından görülen mekanlar genellikle salonlar oluyor. İkizler burcunun salonları klasik tarzın şıklığını ve modern stilin canlılığını buluşturan özel mobilyalarla kurulmalı. Eklektik tarz onlar ikizler burcu ev dekorasyonu yaparken salonlarında eklektik tarzı benimseyebilir. Böylece hem klasik hem de modern mobilya ve aksesuarların keyfini sürebilirler.

Koltuklarda klasik stilin canlı örneklerini tercih ederken krem ve bej tonlarının çekiciliğini salonlarına kazandırabilirler. Duvarlarda tercih edecekleri açık renklerle birlikte, bütünlüklü bir uyum oluşturabilirler. Açık tonların ferah görünümü sayesinde aksesuar kullanımı için de bol bol yer açmış olurlar. Salonlarda aynaların dekoratif artılarına mutlaka yer vermeliler. Böylece sahip oldukları ferah salonlar daha geniş bir görünüme kavuşacaktır.

İkizler burçlarına uygun dekorasyon önerileri oturma odalarında konforlu köşe takımlarına yönelmeleri gerektiğine işaret ediyor. Çünkü ikizler burcuna mensup herkes, doğası gereği konforuna ve kendi yaşam alanında yayılarak yaşamaya daha meyilli oluyor. Bu rahatlığı oturma odalarına taşıyan köşe koltuklar da, ikizlerin ihtiyacı olan tasarımlarla hayat buluyorlar. Zaten pek çok ikizler burcu ev dekorasyonu yaparken oturma odalarında köşe koltukları tercih etmiş durumda. Bu bile yeterli bir referans olarak kabul edilebilir.

Yatak odalarında ise sade modellere yönelmeliler. Uyku konforlarını maksimize etmek adına normalden daha büyük ölçülerde üretilen özel karyolaları seçebilirler. Ayrıca uyku kalitelerini artırmak için yatak odası aydınlatmalarında loş ışığı tercih etmeliler. Buna katkı sağlamak adına, düz renk ve yere kadar uzanan koyu fon perdelerden yararlanabilirler!