Bir Tasarım Klasiği: Chester Koltuk Takımları

Geçmişi bundan 400 yıl öncesinin İngiltere’sine dayanan Chester Koltuk Takımları o günden bu yana popülaritesini korumaya ve ihtişamın tanımını yeniden yapmaya devam ediyor. Kapitone dikişli tasarımı ve zımba düğmeli detaylarıyla dikkat çeken bu mobilyalar, her tarza uygun bir konfor ve şıklık sunuyor.

İlk zamanlar yalnızca zengin sınıfa hitap eden ve deri kumaş ile kullanılan bu koltuk takımı; bugün isteyen herkesin oturma odasını zenginleştiren bir mobilya halini almış durumda. Chester Koltuk Takımı; günümüzde deri kaplamalı modellerinin yanı sıra nubuk, keten, şönil gibi kumaş türleriyle de kullanılmakta. Kıvrımlı kabarık kolları ve ustalık gerektiren işçiliği ile diğer koltuk takımlarından ayrılan Chester Koltuk Takımları, estetiği ve dayanıklılığı bir arada sunuyor.

Nora Lux Koltuk Takımı

DEKORASYONDA CHESTER KOLTUK TAKIMLARI

Gösterişli dış görünüşüyle Chester Koltuk Takımı; özellikle avangard, vintage ve retro tasarıma sahip salon ve oturma odalarıyla mükemmel uyuma sahiptir. Bu mobilyalar oturma odası dekorasyonuna klasik, ağır ve asil bir hava katmaktadır. Bu sebeple dekorasyonda kullanılacak diğer mobilya ve aksesuarların buna uygun seçilmesi gerekir. Canlı renklerle donatılmış ve modern tasarıma sahip oturma odalarında tekli olarak tercih edilecek modeller ise sofistike bir görünüm sunabilir.

Genellikle ahşap ayaklı modelleriyle görebileceğiniz Chester Koltuk Takımının metal ayaklı modelleri de bulunmaktadır. Modern tasarımlarda metal ayaklı modeller kullanılabilirken; ahşap ayaklı modeller, doğal görünüme sahip ahşap mobilyalar ve aksesuarlar ile birlikte tercih edilebilir. Bu sayede her dönemin modasına uygun ve uzun ömürlü bir tasarım elde edilmesi mümkün olacaktır.

VALENCIA LUXURY KOLTUK TAKIMIValencia Chester Koltuk Takımı
Chester Koltuk Takımlarının en güzel örneklerinden biri olan Valencia Luxury Koltuk Takımı, hem konforlu ve uzun ömürlü bir koltuk takımı arayanlar hem de oturma odasına ihtişam katmak isteyenler için ideal. 1. sınıf silinebilir kadife kumaşı ile kalite ve temizliğe önem verenlere hitap eden bu model, her zevke uygun farklı renk seçenekleriyle Berke Mobilya’da sizleri bekliyor.

Valencia Luxury Koltuk Takımı ve diğer tüm Chester Koltuk Takımı modellerini bulabileceğiniz Berke Mobilya’nın internet sitesini ziyaret ederek siz de oturma odanızda aradığınız ihtişam ve konfora kolayca sahip olabilirsiniz.