Bella Luxury Yatak Odası Takımı

Rahatlama, günün yorgunluğunu atma ve kafa dinleme denince akla gelen ilk yer olan yatak odası; bazıları için sade bazıları içinse göz alıcı tasarıma sahip olması beklenen, ev dekorasyonunda en önemli alanların başında gelen odadır. Yatak odası dekorasyonunda en çok dikkat edilmesi gereken husus ise konfordur. Herkesin mobilyalarını yenilerken ya da yeni taşındığı evine yatak odası takımı alırken önceliği; mevcut konforunu arttıracak mobilyalara sahip olmaktır.

Bella Yatak Odası

Yoğun çalışma temposunun üzerine trafik veya toplu taşıma da eklenince herkesin ilk düşüncesi bir an önce evine gidip dinlenmektir. Bunun için de en çok dinlenme olanağı bulabileceği yatak odasındaki mobilyaların kaliteli, konforlu ve göze hoş görünen parçalardan oluşması gerekir.

Bella Luxury Yatak Odası Takımı; göz alıcı tasarımı, kapitone işçiliği, kontrast oluşturan renkleri ve oval tasarımlı aksesuarlarıyla yatak odası takımı arayanlar için konfor ve şıklığı bir arada sunuyor. MDF masif malzeme ile üretilen bu modele siyah ve beyaz renkler hâkim. Mermer desenli üst malzemesiyle fark ortaya çıkartan Bella Luxury Yatak Odası Takımı; 6 kapılı gardırop, kapitone karyola set, boy aynalı şifonyer ve 2 adet komodinden oluşuyor.

Bella Luxury Boy Aynalı Şifonyer

Metal ayaklı parçaları ve oval aksesuarlarıyla modern tasarımın en şık örneklerinden birini sergileyen Bella Luxury Yatak Odası Takımına sahip olabilmek için Berke Mobilya’ya gelerek dilerseniz tek seferde yatak odanızın dekorasyonunu oluşturabilir veya tekil olarak istediğiniz parçaları alarak yatak odası dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Berke Mobilya kalitesi ve güvencesiyle sahip olabileceğiniz tüm yatak odası takımlarına göz atmak için Berke Mobilya web sitesini ziyaret edebilirsiniz.