KİŞİLİĞİNİZE EN UYGUN DEKORASYON STİLİ HANGİSİ?

Evde geçirdiğiniz vakitten daha fazla haz almak ve kendinizi daha rahat, daha mutlu hissetmek için yaşam alanınızı düzenler ve bazı seçimler yaparsınız. Evinize yapacağınız yeni dokunuşlarla benimsediğiniz tarzı yansıtabilir bu şekilde yaşam alanınızda daha mutlu ve iyi hissedebilirsiniz.

Peki, hangi ev dekorasyonunun içinde kendinizi daha iyi hissederdiniz ? Karmaşıklıktan hoşlanmıyor ve sakinliği mi seviyorsunuz veya evin içinde neşeli, renkli olmaktan mı keyif alıyorsunuz? Okumaya devam edin ve sizi yansıtan tarzınızı keşfedin.

Küçük Şeylerle Mutlu Olmayı Sevenler İçin Minimalizm.

Bir yaşam biçimi olan minimalizm ‘’az, çoktur’’ mottosunu benimseyen insanlar için idealdir. Eğer, siz de yaşam alanınızda sadelik ve yalınlıktan yanaysanız minimalist anlayışınızı ev dekorasyonunuzda yansıtmalısınız. Küçük şeylerden mutlu olmayı seviyorsanız bu tarzı ev dekorasyonunuza da uygulayarak daha huzurlu bir kişisel alan oluşturabilirsiniz. Nötr renkler ve az rengin olduğu, dengenin ön plana çıktığı bu tarzı dekorasyonunuzda da uygulamak hayatınıza dengenin, sakinliğin ve başarının girmesine yol açacaktır. En çok vakit geçirdiğiniz yer olan salonunuzda minimal bir mobilyadan yanaysanız ve geniş kullanım alanına ihtiyaç duyuyorsanız minimal tarzın kusursuz temsilcisi Eva Oturma Grubunu tercih edebilirsiniz. Ayrıca geniş ve konforlu, Pera Oturma Grubunu da incelemenizi öneririz.

Kendini Başka Bir Döneme Ait Hissedenler

Son zamanlarda çok sevilen vintage akımı, geçmişten bir parça taşımayı sevenlerin kendini ifade etme biçimi oldu. Kendisini başka bir döneme ait hissedenler için kıyafetten mobilyaya, vintage ürünler yelpazesi oldukça genişledi. Bunları satın alabileceğiniz gibi belki büyük annenizin evinde de bulabilirsiniz. Geçmişten geliyor olmanın verdiği samimiyet hissinden yana olanlar için ideal tarz vintage. Bu tarzı ev dekorasyonunuzda da uygulayabilir, bulduğunuz eski eşyaları küçük dokunuşlarla dekor haline getirebilir veya kullanılabilir duruma getirebilirsiniz. Brooklyn Yemek Odası’nı vintage tutkusu olanlar için tavsiye ediyoruz.

Neşeli ve Renkli Olmayı Tercih Edenler, Bohem Ev Dekorasyonunu Seviyor

Rengarenk bir karakterseniz ve çok seslilikten hoşlanıyorsanız, bir yerlerden bulduğunuz parçaları hem giyim tarzınızda kombinlemeyi hem de evinize bu tarz dokunuşlar yapmayı seviyorsanız aslında bohem ev dekorasyonunu benimsemişsiniz bile. Bohem ev dekorasyonu için rengarenk minderler, rüya kapanları, vintage mobilyalar ve desenli kilimler kullanabilirsiniz. İçinizi cıvıl cıvıl yapacak bu tarz ile kendinizi hep daha neşeli ve yüksek enerjili hissedebilirsiniz. Bu tarz için size önerebileceğimiz renkli Nest Köşe Takımı veya Bradford Oturma Grubu ile farklı eşyalarınızı bir araya getirip kendi bohem tarzınızı ortaya çıkartabilirsiniz.

Alışkanlıklarından Vazgeçemeyenler İçin Hem Modern Hem Klasik Yaşam Biçimi

Bazılarımız geleneksele olan bağımızdan kopmak istemeyiz, geleneksel olan bizi güvende hissettirir. Bu güven duygusundan gelen sıcaklığın müptelaları olarak hem modern görünmek hem de kendiniz olmaktan vazgeçmeden yaşamak en güzelidir. İkisi birden olmak isteyenler için Gravity Yatak Odası Takımı veya Infinity Yatak Odası Takımınıöneririz.

Kırsala Özlem Duyanlar İçin Rustik Ev Dekorasyonu

Rustik dekorasyon çoğunlukla ahşaptan oluşan, doğal renklere sahip, halat, hasır gibi doğal ürünlerin kullanıldığı bir dekorasyon stilidir. Doğal yaşamın içinde rahat edenler, odunsu kokuları seven ve el yapımı şeylere düşkün olanlar için bu tarz ev dekorasyonunu kesinlikle öneririz. Çoğunluğu ahşaptan oluşan bu tarz eskitilmiş bir görüntü verir bize. Stresten uzak, sakin bir hayat atmosferi ortaya çıkartarak doğayla iç içe olma hissini yakalamanızı sağlar. Alfemo Mobilya’nın Modern Country konseptli Harvey Yemek Odası Takımını rustik severler için tavsiye ediyoruz.