İlham Veren Yatak Odaları

Berke Bilgi Tarafından | 05 Şubat 2020 Yorum Yok

Evlerimizde bulunan tüm odalar farklı özelliklere sahip olduğu için tasarımları, dekorasyonları ve mobilyaları da değişkenlik gösterir. Söz konusu yatak odası olunca ise hepimizin aradığı ilk şey rahatlık ve huzurdur. Her birimiz iş hayatının yoruculuğu ve stresinden kaçışı güzel bir dinlenmede arıyoruz. Günümüzün yaklaşık olarak üçte birini uyuyarak geçirdiğimizi de göz önüne aldığımızda yatak odasındaki konforumuzun ne denli önemli olduğunun üzerinde çok da fazla durmaya gerek yok.

Yatak odanıza hakim olan renklerin de yeni güne başlarken ruh halinizi etkilediğini belirtmekte yarar var. Bu sebeple yatak odanız için özellikle sevdiğiniz renklerin veya açık tonların hakim olduğu bir tasarım ortaya çıkartmanız, huzurlu bir uyku ve güne enerjik bir başlangıç için doğru tercih olabilir. Biz de Berke Mobilya’da yer alan farklı tasarımlara sahip yatak odalarını ele alarak bu tercihinizi kolaylaştırmaya çalışacağız.

İlham Veren Yatak Odaları

Modern Yatak Odaları

Genel manada beyaz, siyah ve gri gibi renklerin hâkim olduğu sade bir tasarıma sahip olan Modern Yatak Odaları minimal bir yapıda karşımıza çıkar. Yatak odanız kendi zevklerinize en uygun şekilde tasarlayabileceğiniz, size özel bir alandır. Modern Yatak Odalarının yalın yapısı içinde ise farklı tasarımlara veya canlı renklere sahip dekorasyon ürünleri kullanarak kontrast ortaya çıkartmanız mümkündür. Berke Mobilya’nın sunduğu Modern Yatak Odası seçenekleri buraya tıklayabilirsiniz.

yatak-odası

Avangard Yatak Odaları

Klasiğe modern bir dokunuş niteliği taşıyan Avangard Yatak Odaları, yatak odasında ihtişamlı bir görünüm arayanlar için en ideal tercih. Kristal avizelerin ve varaklı mobilyaların hükmettiği bu türde nostaljiye modern bir şıklık eşlik ediyor. Berke Mobilya’da bulabileceğiniz geniş hacimli ve konforlu Avangard Yatak Odaları‘na göz atabilirsiniz.

avangart-yatak-odası-takımı

Country Yatak Odaları

Açık pastel renklerin yoğunlukta olduğu Country Yatak Odaları, kır evlerinin gösterişten uzak tasarımıyla doğallık ve şıklığı bir arada sunuyor. Berke Mobilya kalitesiyle sıcak ve samimi bir hava vaat eden en şık Country Yatak Odaları’na buradan ulaşabilirsiniz.

yatak-odası-takımı

Ahşap Yatak Odaları

Ahşap Yatak Odaları dayanıklı yapılarıyla uzun süre kullanılabilirler. Ayrıca doğal görünümleri ve fonksiyonel yapıları sayesinde tercih edilen Berke Mobilya’nın Ahşap Yatak Odaları için:

https://www.berkemobilya.com.tr/yatak-odasi-takimlari/fonksiyon/ahsap

AHŞAP-YATAK-ODASI-TAKIMI

Berke Mobilya, geniş ürün yelpazesiyle her zevke uygun yatak odasını sizlerle buluşturuyor. Tek yapmanız gereken; kendinize en uygun yatak odası takımını bulmak. Bizce ararken değil, seçerken zorlanacaksınız.