Modası Geçmeyen Kapitone Modelleri

Berke Mobilya her geçen gün genişlettiği ürün yelpazesinde kapitone modeli ile damgasını vuruyor. Her tarza ve her zevke hitap eden bu model, evlerinize tasarım anlayışını yeniden getiriyor. Lüks detay ve zengin işçiliği bir arada sunan kapitone koltuk modelleri birbirinden farklı ürünler ile göz dolduruyor.

Mobilya sektörüne ilgisi olmayan kişilerin bile fark edebileceği gibi her sene belli trendler olur. Bu senenin de trend tarzının kapitone modeller olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Tamamen zevkinize hitap eden bir model bulacağınıza emin olduğumuz kapitone modelleri, sizin tercihinize göre tamamı kapitoneli veya yalnızca sırt/minder bölgesi kapitoneli ürünleri Berke Mobilya’da bulabilirsiniz.

kapitone-koltuk-modeli

Hem rahat olması hem de evlere modern bir hava katması sebebi ile özellikle kadınlar tarafından tercih edilen kapitone takımları isterseniz takım olarak; isterseniz üçlü, ikili ya da sade bir berjer olarak da satın alabilirsiniz. Biliyorsunuz ki yalnızca dekoratif anlamda güzel olması yeterli değil. Aynı zamanda işlevsel ve rahat olması da ilk kuralımız. İşte tam da bu noktada Berke Mobilya’da dilediğiniz takımı hem görsel hem de işlevsel anlamda gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Kapitone işçiliğini evlerinize taşıyarak lüks ve rahat bir hayatın tadını çıkarmak isterseniz Berke Mobilya sayfasını ziyaret edebilirsiniz.