Mobilya Dekorasyon Dergileri Alınır mı?

Dergi satan bir bayiye gittiğinizde karşınıza birçok mobilya ve dekorasyon ile ilgili dergi çıkıyor. Peki bu mobilya dergileri alınır mı? Alınırsa hangileri tercih edilmeli? Kısa bir inceleme yapalım dedik.

Öncelikle belirtelim bağımsız ve sürekli mobilya dergileri olduğu gibi bir kooperatif veya mobilya grubu tarafından çıkartılan mobilya dergileri de yer alıyor.

Türkiyede yayın yapan belli başlı mobilya dergileri şu şeklde. Elle Decor, M live , NG Dergi , Antik & Dekor , Evim , Maison Francaise , PLD Türkiye , Bast Home  , Evmanya , Marie Claire Maison, Projem , Better Homes & Gardens, Ev & Kültür, Mobilya Dergisi , RAF, Deco Time , Home Showroom , Mobilya, Tasarım , Decor , İnegöl Mobilya  Mobilya Material , Tasart , Décor 35 , Laminart , Modoko Life, Modesa Dekor , Masko Life, XXI . Aslında baktığımızda bayağı var diyebiliriz.

Ama içerik olarak okunmak için alınmasını tavsiye ettiklerimiz ise , Elle Decor, M live ,Maison Francaise Marie Claire Maison,Home Showroom  dergilerini sayabiliriz. Bu dergiler arasından da M Life  dergisi kalınlığı, zengin içeriği, büyük boyutu ve buna rağmen en uygun fiyatı olması nedeniyle tercih sebebi olabilir.

Tabi bunun yanı sıra ücretsiz dağıtılan belli bölge veya kurumlar tarafından çıkartılan mobilya dergileri de yer alıyor. Özellikle yeni mobilya alacak olanlar için bu tür dergileri tavsiye ederiz. Modoko Life exclusive (Kapakta kullandığımız dergi) , Masko Life, Modesa Dekor,  İnegöl Mobilya  gibi dergiler buna örnektir. Ve iletişime geçip istediğiniz takdirde size ücretsiz olarak göndereceklerdir.